Niedzica działka domki na wynajem lub pensjonat

Działka (Budowlana) na sprzedaż
2 200 000 PLN , Pow. 3 160 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
3 160 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Niedzica , Osiedle Pod Taborem
Numer oferty:
BB696573
Cena za m2:
696 PLN
WYJĄTKOWA OFERTA TYLKO U NAS!

Gotowe 4 koncepcje zagospodarowania terenu: domki pod wynajem, dwie koncepcje na pensjonat oraz dom jednorodzinny.

Działka (31,60a) widokowa w Niedzicy z panoramą na góry, w cichej i spokojnej okolicy pod lasem.

Zgodnie z miejscowym planem przedmiotowa nieruchomość położona jest w obszarze oznaczonym symbolem 8.MP - tereny zabudowy pensjonatowej.

Przeznaczenie dopuszczalne: budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, usługi gastronomiczne realizowane jako część wbudowana lub na zasadach określonych w ustaleniach szczegółowych.

Niedzica to malownicza miejscowość położona w południowej Polsce, w województwie małopolskim, niedaleko granicy ze Słowacją. Znajduje się tam słynny zamek Dunajec w Niedzicy, który przyciąga turystów z całego kraju i zagranicy. Działka widokowa w takiej lokalizacji oferuje niesamowite widoki na góry i otaczającą przyrodę, co może być bardzo atrakcyjne dla potencjalnych inwestorów.

W okolicy: Zamek Dunajec, Jezioro Czorsztyńskie, Zamek w Czorsztynie, Jezioro Sromowieckie, zapora wodna, trasy rowerowe, stoki narciarskie.

Z uwagi na swoje położenie, działka ta jest idealna zarówno dla osób poszukujących miejsca na prywatny dom jednorodzinny, jak i dla tych, którzy planują budowę obiektu noclegowego. Cisza i spokój oraz bliskość natury tworzą przyjazne otoczenie dla relaksu i rekreacji.

Urządzenia infrastruktury technicznej: elektrycznej, wodnej, kanalizacyjnej i teletechnicznej przebiegają od strony południowej w pasie wewnętrznej drogi dojazdowej.
Kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach 60m x 50 m.

Cena działki: 2.200.000 pln

Zapraszam do kontaktu!

Łukasz Barłowski
Pośrednik Nieruchomości
Nr licencji 13144

BB Partner Real Estate
Tel. +48 733 737 000
lukasz@bbpartner.pl

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


 
Nieprawidłowy adres E-mail