Lokal witrynowy z najemcą vis a vis Galerii, Plant

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż
7 300 000 PLN , Pow. 343 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
343 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
7
Lokalizacja:
Kraków Stare Miasto , Radziwiłłowska
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
34964468213
Cena za m2:
21 283 PLN
Na sprzedaż narożny lokal usługowy z pięknymi witrynami zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Kamienica Radziwiłłowska vis a vis Galerii Krakowskiej i Plant!

LOKALIZACJA:

Kamienica Radziwiłłowska to wielokrotnie nagradzana inwestycja zlokalizowana w samym centrum Krakowa, na skrzyżowaniu ul. Lubicz i Radziwiłłowskiej, vis a vis Galerii Krakowskiej i tuż obok Plant. W budynku mieści się zaledwie 16 apartamentów i 2 lokale usługowe. W częściach wspólnych m.in. basen, sauny, consierge i siłownia. To jeden z najbardziej prestiżowych adresów w Krakowie.

LOKAL:

Oferowany na sprzedaż lokal znajduje się na parterze i pierwszym piętrze budynku. Jest doskonale widoczny z ruchliwego skrzyżowania ul. Lubicz i Westerplatte i znajdującego się tam przystanku komunikacji miejskiej. Galeria Krakowska i Planty znajdują się w odległości 150 metrów od lokalu, a tuż przed nim znajduje się wejście do najbardziej ruchliwego pieszego przejścia podziemnego w Krakowie. Jest to doskonałe miejsce do prowadzenia biznesu.

Nieruchomość jest obecnie w całości wynajęta jednej firmie na podstawie wieloletniej umowy najmu podpisanej pod koniec 2023 roku. Wnętrza lokalu zostały wykończone przez najemców w bardzo wysokim standardzie. Na parterze funkcjonuje kawiarnia, a na piętrze studio jogi.

CENA:

7.300.000zł netto
(21.280zł/m2)

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości.

Nieprawidłowy adres E-mail