3 mieszkania; 1 lokal użytkowy, ❗ROI 5,05%❗

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
2 990 000 PLN , Pow. 349,01 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
349,01 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Kraków Krowodrza
Rok budowy:
2014
Liczba kondygnacji:
3
Numer oferty:
BB542423
Powierzchnia działki:
347 m2
Cena za m2:
8 567 PLN
Firma BB Partner ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nieruchomości, świetnie nadającą się na inwestycję.

Dom podzielony na 3 osobne mieszkania z możliwością wyodrębnienia czwartego oraz  z częścią handlowo-usługową położony jest przy ul. Berwińskiego, (wjazd od ul. Makowskiego) w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa - Krowodrzy.

Prezentowana nieruchomość to budynek, który został przebudowany i rozbudowany w 2014 r, w miejsce domu, którego data powstania to 1930 r. Dom składa się z 3 kondygnacji + piwnica. Całkowicie nowy projekt i aranżacja wnętrza, nadały temu miejscu nowe życie - stary budynek , przeistoczył się w nowoczesną nieruchomość, pełną możliwości. Funkcjonalność, kompleksowe wykończenie wnętrz, odnowiona elewacja, nowe niezawodne instalacje - to wszystko powoduje, że można w tym miejscu rozpocząć nowe inwestycje, prowadzić swoją działalność, bez dużych nakładów finansowych na generalne, pochłaniające czas i pieniądze remonty. To aż 349,01 m2 całkowitej  powierzchni do dyspozycji właściciela. Powierzchnia użytkowa budynku to 206,38 m2, w tym:
- Parter  - stanowi lokal usługowy o powierzchnia 61,83 m2, składający się z 2 sal o powierzchniach 38,58 m2 i 16,76 m2
- I Piętro - aktualnie jeden lokal mieszkalny o powierzchni 62,27 m2 z możliwością podziału na dwa lokale o powierzchniach 35,60 m2 i 26,67 m2
- II Piętro - dwa lokale mieszkalne o powierzchniach 35,60 m2 oraz  26,63 m2.
W zależności od pomysłu na wykorzystanie nieruchomości, można dokonać stosownych zmian i dostosować wnętrze do własnych potrzeb.

Działka na której znajduje się nieruchomość, ma powierzchnię 347 m2 - posesja jest ogrodzona. Brama wjazdowa na teren nieruchomości jest usytuowana od ul. Makowskiego. Teren dookoła budynku, jest wyłożony kostką brukową i stanowi parking dla Klientów punktu usługowego i mieszkańców lokali.

Dzielnica Krowodrze, to miejsce idealne na inwestycje - ta wciąż rozbudowująca się dzielnica Krakowa, jest pełna możliwości. Z jednej strony bliskość Starego Miasta i ścisłego centrum, z drugiej tylko około 20 minut samochodem zajmie podróż do Ojcowskiego Parku Narodowego. Mnóstwo zieleni jest również na miejscu - Park Krowoderski, Park im. Stanisława Wyspiańskiego, Park Azory. Dobra lokalizacja to również rozwinięta pobliska infrastruktura - liczne punkty usługowe, sklepy, bliskość uczelni - a wszystko to jest na wyciągnięcie ręki, dzięki bardzo dobrej komunikacji tego miejsca. Najbliższy przystanek autobusowy, to tylko 2 minuty pieszo (160 m). A stamtąd już tylko kilka minut do centrum. Warto wspomnieć również o pobliskiej stacji Kraków - Łobzów (10 minut pieszo - 750 m).
Dzielnica Krowodrza, to miejsce bardzo różnorodne - każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dlatego warto rozpocząć swoją inwestycje właśnie tutaj.

W celu oglądania prezentowanej nieruchomości, prosimy o kontakt.
Oferta Biura Nieruchomości

Tomasz Bobiec
Pośrednik Nieruchomości

BB Partner Real Estate
Tel. +48 792 020 303

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Stosujemy nowoczesne rozwiązania w celu komunikacji, konsultacji oraz prezentacji nieruchomości.Nieprawidłowy adres E-mail