Dom w Spytkowicach - powiat wadowicki

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
390 000 PLN , Pow. 150 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
150 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Spytkowice , Nad Kanałem
Rok budowy:
1964
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
BB467041
Powierzchnia działki:
1 359 m2
Cena za m2:
2 600 PLN
Biuro Nieruchomości BB Partner zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, wolnostojącego o powierzchni około 150 m2, położonego w malowniczej miejscowości Spytkowice, w powiecie wadowickim.

Budynek mieszkalny posadowiony jest na działce o powierzchni 13,59 ar, w części obsadzonej drzewami owocowymi, choinkami oraz tujami, które dają poczucie spokoju, ciszy i intymności, a w części dostępna jest duża przestrzeń do zagospodarowania według własnego pomysłu. Działka w większości ogrodzona jest betonowym płotem oraz siatką. Teren jest przedzielony płotkiem, który powoduje podział działki na dwie części - na jednej posadowiony jest dom mieszkalny, a na drugiej znajduje się budynek gospodarczy. Wszystko w otoczeniu wspomnianej już zieleni.

Dom został wybudowany w 1964 r, a w ostatnich latach przeszedł kilka gruntownych remontów:
- 2005 r - wymiana pokrycia dachowego - blachodachówka
- 2011 r - podłączenie nowej instalacji gazowej - piec centralnego ogrzewania usytuowany jest w łazience
- wymiana okien na plastikowe
- ocieplenie domu wraz z wykonaniem elewacji.

Na 150 m2 powierzchni składa się około 90 m2 powierzchni mieszkalnej oraz około 60 m2 poddasza do zagospodarowania. Budynek na parterze posiada 3 pokoje, przejściową kuchnię, łazienkę wraz z toaletą, pomieszczenie gospodarcze oraz klatkę schodową (pod schodami idealne miejsce na małą spiżarnię).
Dom wymaga remontu lub odświeżenia. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej potencjał - wprawne oko zobaczy możliwości rozbudowy zarówno samej nieruchomości jak i wykorzystania terenu działki, a także plusy lokalizacji.

Media: woda, prąd, gaz - ogrzewanie gazowe, kanalizacja
Bardzo dobry dojazd- droga asfaltowa.

Najbliższe otoczenie nieruchomości to przede wszystkim zabudowa jednorodzinna. Cicha, spokojna okolica, pełna zieleni, łąk, pół, rozległych stawów - najbliższy staw Kasztelan to tylko 2 minuty spacerem - nie lada gratka dla miłośników wędkarstwa.
Centrum Spytkowic oddalone jest o niecałe 2 km i znajdziemy tam sklepy, Urząd Gminy, aptekę, pocztę, paczkomat, ośrodek zdrowia, szkołę podstawową, przedszkole, kościół i inne punkty usługowe.

Spytkowice to mała, urokliwa wieś położona w województwie małopolskim, w powiecie wadowickim, położona przy drodze krajowej nr 44, świetnie połączona komunikacyjnie z takimi miastami jak: Kraków (ok. 37 km - 54 min), Wadowice ( 16 km - 26 min), Oświęcim (22 km- 36 min), Katowice (63,3 km - 1 godz), Bielsko Biała (40 km- 50 min).
Miejsce idealne jako baza wypadowa do zwiedzania okolicznych atrakcji turystycznych (Lokalna Kolej Drezynowa w Regulicach -10 km; Pałac Szembeków 8km; Zalew Skowronek w Alwerni - 6km), miejsc ważnych historycznie i kulturowo (Wadowice, Kraków), a także parków rozrywki (Zatorland 6 km, Energylandia 8 km). Natomiast bliskość Wiślanej Trasy Rowerowej na pewno ucieszy amatorów jazdy na rowerze.

W celu oglądania prezentowanej nieruchomości, prosimy o kontakt.
Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego,

Tomasz Bobiec
Pośrednik Nieruchomości

BB Partner Real Estate
Tel. +48 792 020 303

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Wspólne zdrowie i bezpieczeństwo to nasz priorytet. Podczas spotkania zachowujemy najwyższe środki ostrożności.
Stosujemy nowoczesne rozwiązania w celu komunikacji, konsultacji oraz prezentacji nieruchomości.


Nieprawidłowy adres E-mail